Коворкінг ITEAHub

Львов, Героїв УПА, 80

250 грн/час

до 150 человек

Описание

Коворкінг ITEAHub – це креативний простір для ІТ та бізнесу, найкраще місце для роботи, навчання, а також спілкування.
Приміщення коворкінгу має зручне розташування біля парку, поруч є уся потрібна інфраструктура, ближній центр: 15 хв ходьби від залізничного вокзалу і 30 хв -  від центру міста.
Коворкінг ITEAHub - це 773 кв.м. простору. Простір має систему карткового входу, сучасний ремонт, обладнаний усім необхідним для продуктивної роботи та проведення івентів, конференцій, презентацій, воркшопів, майстер-класів на ІТ та бізнес тематики. Також, має приватну велопарковку. Усе приміщення коворкінгу підключено до системи відеоспостереження.

Бесплатные услуги (включено)

ОБОРУДОВАНИЕ

Wi-Fi

Кондиционер

ОСОБЕННОСТИ

Интерьерное оформление

Услуги за дополнительную плату

ПО ПИТАНИЮ

Правила использования локации

Коворкінг працює у режимі 24/7, окрім святкових днів, про які Адміністрація повідомляє контрагентів та клієнтів завчасно.
Денна Адміністрація ITEAHub працює з 10.00 до 19.00. Протягом цього часу в коворкінгу обов’язково постійно присутній керівник або адміністратор ITEAHub. Нічна Адміністрація ITEAHub працює з 19.00 до 10.00.
Доступ до усіх приміщень коворкінгу мають лише керівник, адміністратор та адміністратор-охоронець. Доступ до особистих кімнат мають лише резиденти, які працюють у кімнаті та Адміністрація.
У рамках безпеки та оптимізації роботи Адміністрації вхід у коворкінг резидентами, які орендують помісячно робочі місця, здійснюється за допомогою карток доступу.
Всі інші резиденти, які працюють поденно або погодинно, фіксують свій візит на рецепції (залишають свої ПІБ та за бажанням контакти), карток доступу вони не отримують. Мінімальний термін оренди робочого місця становить одну годину.
У приміщені заборонено вживати наркотичні та токсичні речовини, алкогольні напої у надмірній кількості (можна помірно вживати у зоні бару після 18.00 й до 22.00, попередньо погодивши це з Адміністрацією) та курити.
Адміністрація залишає за собою право відмовити у відвідуванні коворкінгу, якщо:
• резидент порушує правила коворкінгу,
• власними вчинками або діями резидент завдає шкоди техніці, приміщенню або людям, які його оточують,
• резидент заважає працювати іншим відвідувачам коворкінгу,
• резидент несвоєчасно вносить орендну плату (затягує на місяць і більше).

Скидки и условия оплаты

Оплата за оренду робочого місяця/простору під подію здійснюється перед початком роботи у коворкінгу/події й після оформлення всіх необхідних документів (договору суборенди нежитлового приміщення або його частини (надалі «Договір»), акта приймання-передачі приміщення, рахунку). Оплата може здійснюватися у формі готівки, безготівково через постермінал банку в просторі або шляхом перерахування на поточний рахунок згідно з Договором.

Характеристика

Размер помещения

770 м²

Вместимость

до 150 человек

Размещение

Театр
150
П-образный стол
30
Зал заседаний
80
Класс
18

Время работы

Пн - Вс: -

200 грн/час

Комментарии (0)

Будьте первым, кто оставит отзыв.

Оставить отзыв

Поставьте оценку:

Пожаловаться на локацию